Inšpiráciu na každý deň nájdete aj v týchto kalendároch na rok 2018

Kalendár Dobrú chuť 2018 je týždňový, nájdete v ňom teda až 54 receptov z mojej kuchyne a myslím, že na svoje si v ňom príde naozaj každý. Obsahuje totiž recepty na mäsité i bezmäsité jedlá, dezerty, polievky, šaláty, nátierky, koláče, pečivo…No skrátka recepty na všetko, čo sa varí v každej dobrej domácnosti.

Kalendár Koláčiky 2018 je ako stvorený pre milovníkov koláčikov 🙂 Je skutočne veľmi unikátny, nájdete v ňom koláčiky sladké, i slané, pečené i nepečené, celoročné i sezónne. Stal sa mojou srdcovkou od prvej chvíle pre jeho úžasný, nežný a ženský dizajn. A viete čo je na ňom ešte skvelé? Je to prvý kalendár z dieľne tlačiarne Press Group, ktorý obsahuje ikony alergénov, čo poteší isto iste nejedného alergika. Je dvojtýždňový, slovensko-český, s dostatočným priestorom na Vaše poznámky. Ideálny darček pre každú gazdinku 🙂

Inšpirujte sa. Tieto kalendáre sú BEŽNE dostupné v každom dobrom kníhkupectve, či papiernictve od 1.8.2017, zopár kusov však mám k dispozícii i ja, v prípade záujmu stačí vyplniť objednávku. 

Cena kalendára Dobrú chuť 2018 je 1,80e

Cena kalendára Koláčiky 2018 je 1,40e.

 

Viac skvelých receptov nájdeš v mojich knihách.