Moje knihy

Vyberte si z mojej ponuky kníh a vyplňte objednávací formulár pod obrázkami.

Kniha Moje skvelé jedlo

11,49 € (plus poštovné podľa taríf Slovenskej pošty, balné v cene)

Aj vy milujete tradičnú slovenskú kuchyňu, no pritom máte dušu experimentátora? Nechajte sa inspirovat kreatívnymi a zároveň jednoduchými receptami, v ktorých sa na naše stoly vracia tradičná slovenská kuchyňa, avšak v novom šate. Pri varení používam bežne dostupné suroviny, pritom však rada kombinujem tradičné s netradičným tak, aby vznikli nové kombinácie chutí. Túto kuchársku knihu plnú kreatívnych receptov jednoducho musíte mať.

Kniha Moje skvelé koláčiky

11,49 € (plus poštovné podľa taríf Slovenskej pošty, balné v cene)

Počas roka máme 365 príležitostí spríjemniť si život koláčikom. Táto jedinečná kniha vám ponúka skvelé recepty na sladké a slané dezerty s múkou, bez múky, s ovocím i bez ovocia, pečené i nepečené, ale aj také, ktoré sú vhodné pre maškrtníkov s potravinovou intoleranciou. Sú to koláčiky na každý deň, ich príprava je jednoduchá a rýchla, no nájdete tu aj náročnejšie recepty na slávnostné príležitosti. Opäť som siahla po alternatívnych a zdravých surovinách, samozrejmosťou je, že všetky sú ľahko dostupné. Tematicky je kniha rozdelená podľa ročných období a ponúka dobroty zo sezónneho ovocia a zeleniny, ale aj také, na ktorých si môžete pochutnať bez ohľadu na ročné obdobie.

Kniha Recepty našich starých mám

  12,90 € (plus poštovné podľa taríf Slovenskej pošty, balné v cene)

Zaspomínajte si s touto knihou na svoje detstvo. Táto jedinečná kuchárka zanecháva odkaz o tom, ako sa kedysi žilo, jedlo a maškrtilo. Zachytáva 80 tradičných sladkých aj slaných receptov na koláče a múčne jedlá, ktoré sa v slovenských rodinách dedili z generácie na generáciu. Nájdete tu bábovky, buchty, kysnuté a ovocné koláče, záviny, šišky, pagáče... Autentická, tradičná, rokmi overená a nestarnúca klasika, ktorá nesmie chýbať vo vašej kuchárskej knižnici.

Kalendár 2018 Dobrú chuť

VYPREDANÉ

Kalendár Dobrú chuť je týždňový, nájdete v ňom teda až 54 receptov z mojej kuchyne a myslím, že na svoje si v ňom príde naozaj každý. Obsahuje totiž recepty na mäsité i bezmäsité jedlá, dezerty, polievky, šaláty, nátierky, koláče, pečivo...No skrátka všetko, čo treba.

Kalendár 2018 Koláčiky

VYPREDANÉ

Tento kalendár je skutočne veľmi unikátny, nájdete v ňom koláčiky sladké i slané, pečené i nepečené, celoročné i sezónne. Stal sa mojou srdcovkou od prvej chvíle pre jeho úžasný, nežný a ženský dizajn. A viete čo je na ňom ešte skvelé? Je to prvý kalendár z dieľne Press Group, ktorý obsahuje ikony alergénov, čo poteší isto iste nejedného alergika. Je dvojtýždňový, slovensko-český, s dostatočným priestorom na Vaše poznámky. Ideálny darček pre každú gazdinku. Myslím, že sa bude skvele vynímať v každej kuchyni.
Venovanie

Zaškrtnite produkty, ktoré si chcete objednať.

Kniha Moje skvelé jedlo - 11,49€Kniha Moje skvelé koláčiky - 11,49€Kniha Recepty našich starých mám - 12,90€Kalendár 2018 Dobrú chuť - 1,8€Kalendár 2018 Koláčiky - 1,4€

K cene sa pripočíta poštovné podľa taríf Slovenskej Pošty.
Balné je v cene.

Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov.