Inšpiráciu na každý deň nájdete aj v týchto kalendároch na rok 2023

Nástenný kalendár Gazdinka 2023

Formát: 210 x 150 mm Vario špirála, natieraný lesklý papier, dierka na zavesenie, 64 strán.

Milujete tradičnú slovenskú kuchyňu, ale radi vyskúšate aj niečo nové? Inšpirujte sa nástenným dvojtýždňovým kalendárom s obrázkami a receptami jedál a praktickými radami do kuchyne. Obsahuje slovenské a české kalendárium a fázy Mesiaca.

Jeho obsah je veľmi pestrý, nájdete v ňom recepty na mäsité i bezmäsité jedlá, dezerty, polievky, šaláty, nátierky, koláče, pečivo…No skrátka recepty na všetko, čo sa varí v každej dobrej domácnosti.

Stolový kalendár Koláčiky 2023 je ako stvorený pre milovníkov koláčikov 🙂 Je skutočne veľmi unikátny, nájdete v ňom koláčiky sladké, i slané, pečené i nepečené, celoročné i sezónne. Stal sa mojou srdcovkou od prvej chvíle pre jeho úžasný, nežný a ženský dizajn. A viete čo je na ňom ešte skvelé? Je to prvý kalendár z dieľne tlačiarne Press Group, ktorý obsahuje ikony alergénov, čo poteší isto iste nejedného alergika. Je dvojtýždňový, slovensko-český s netradičnými menami, s dostatočným priestorom na Vaše poznámky. Ideálny darček pre každú gazdinku!

Formát: 300 x120 mm Priestor pre potlač: 300 x 35 mm, Vario špirála, natieraný lesklý papier, 32 strán.

Stolový kalendár Recepty starej mamy 2023

Najlepšie recepty na všetko má kto? No predsa babička. Stolový dvojtýždňový kalendár prináša slané aj sladké recepty našich starých mám. Okrem tradičných babičkovských receptov kalendár ponúka slovenské, štátne sviatky a pamätné dni, školské prázdniny, východy a západy Slnka, fázy Mesiaca a znamenia zverokruhu.

Formát: 300 × 120 mm. Vario špirála, natieraný lesklý papier, 32 strán.

Inšpirujte sa. Tieto kalendáre sú BEŽNE dostupné v každom dobrom kníhkupectve, či v papiernictve, je však možné objednať si ho aj priamo u mňa, v prípade záujmu stačí vyplniť objednávku. 

Cena kalendára Gazdninka 2023 je 2,50 e

Cena kalendára Koláčiky 2023 je 2 e.

Cena kalendára Staré mamy 2023 je 2,50 e.

  Zaškrtnite produkty, ktoré si chcete objednať.

  Kalendár Recepty starých mám 2020 - 2,50€Kalendár Koláčiky 2020 - 1,70€

  K cene sa pripočíta poštovné podľa taríf Slovenskej pošty. Aktuálny cenník nájdete na cennik.posta.sk. Balné je v prípade objednávky kníh v cene. Balné pri kalendároch je 0,50€.

  Chcete zaslať objednávku na dobierku alebo uhradiť vopred na účet?

  Na dobierkuPrevodom na účet

   

  Viac skvelých receptov nájdeš v mojich knihách a kalendároch.

  moje knihy