Inšpiráciu na každý deň nájdete aj v týchto kalendároch na rok 2019

Nástenný kalendár Gazdinka 2019

Formát: 210 x 150 mm Vario špirála, natieraný lesklý papier, dierka na zavesenie, 64 strán.

Milujete tradičnú slovenskú kuchyňu, ale radi vyskúšate aj niečo nové? Inšpirujte sa nástenným dvojtýždňovým kalendárom s obrázkami a receptami jedál a praktickými radami do kuchyne. Obsahuje slovenské a české kalendárium a fázy Mesiaca.

Jeho obsah je veľmi pestrý, nájdete v ňom recepty na mäsité i bezmäsité jedlá, dezerty, polievky, šaláty, nátierky, koláče, pečivo…No skrátka recepty na všetko, čo sa varí v každej dobrej domácnosti.

Stolový kalendár Koláčiky 2019 je ako stvorený pre milovníkov koláčikov 🙂 Je skutočne veľmi unikátny, nájdete v ňom koláčiky sladké, i slané, pečené i nepečené, celoročné i sezónne. Stal sa mojou srdcovkou od prvej chvíle pre jeho úžasný, nežný a ženský dizajn. A viete čo je na ňom ešte skvelé? Je to prvý kalendár z dieľne tlačiarne Press Group, ktorý obsahuje ikony alergénov, čo poteší isto iste nejedného alergika. Je dvojtýždňový, slovensko-český s netradičnými menami, s dostatočným priestorom na Vaše poznámky. Ideálny darček pre každú gazdinku!

Formát: 300 x120 mm Priestor pre potlač: 300 x 35 mm, Vario špirála, natieraný lesklý papier, 32 strán.

Inšpirujte sa. Tieto kalendáre sú BEŽNE dostupné v každom dobrom kníhkupectve, či v papiernictve od 1.8.2018, je však možné objednať si ho aj priamo u mňa, v prípade záujmu stačí vyplniť objednávku. 

Cena kalendára Gazdninka 2019 je 1,90 e

Cena kalendára Koláčiky 2019 je 1,50 e.

Zaškrtnite produkty, ktoré si chcete objednať.

Kalendár Recepty starých mám 2020 - 2,50€Kalendár Koláčiky 2020 - 1,70€

K cene sa pripočíta poštovné podľa taríf Slovenskej pošty. Aktuálny cenník nájdete na cennik.posta.sk. Balné je v prípade objednávky kníh v cene. Balné pri kalendároch je 0,50€.

Chcete zaslať objednávku na dobierku alebo uhradiť vopred na účet?

Na dobierkuPrevodom na účet

 

Viac skvelých receptov nájdeš v mojich knihách a kalendároch.

moje knihy